Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Szlifierki

Oferujemy Państwu nowoczesne i wydajne szlifierki firmy Rokamat z silnikiem przy pasku oraz tańsze rozwiązania firmy Catch&Match lub ProSpray. Każdy model przed wprowadzeniem na rynek testujemy z zaprzyjaźnionymi firmami wykonawczymi, tak aby mieć pewność, że sprzedajemy wysokiej jakości produkty. Wybierając nasze szlifierki, wybieracie Państwo jakość za rozsądną cenę. Oferowane żyrafy do gładzi są objęte pełną gwarancją udzielaną przez producenta.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy także ofertę na oryginalne części oraz zamienniki w atrakcyjnych cenach. Oprócz kompletnych maszyn, oferujemy także pełną gamę krążków ściernych w postaci papierów ściernych i siatek w granulacjach od 16 do 240 oraz włókniny szlifierskie i tarcze korundowe.


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się