Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Serwis

Serwis

Naszym klientom oferujemy bogate i różnorodne usługi serwisowe. Zapewniamy szkolenia w zakresie obsługi sprzętu, udostępniamy filmy instruktażowe oraz kontakt z pracownikiem firmy – specjalistą ds. obsługi agregatów malarskich, kompresorów bezolejowych, szlifierek i zacieraczek. Udzielamy też wskazówek dotyczących podstawowej konserwacji maszyn oferowanych przez Spinex (m. in. agregatów malarskich: Pro-Spray, Campbell Hausfeld, Tecnower; szlifierek i zacieraczek Rokamat oraz kompresorów bezolejowych Gentilin.
Wykonujemy przeglądy gwarancyjne. Udostępniamy listę firm, dokonujących przeglądów gwarancyjnych i – w razie potrzeby – napraw używanego sprzętu. Mamy w ciągłej sprzedaży niezbędne materiały konserwujące i potrzebne części zamienne.

Punkt serwisowy mieści się w Raszynie k. Warszawy na ul. Tadeusza Kościuszki 8. Telefon kontaktowy: 22 753 02 35, +48 600 450 755.

Serdecznie zapraszamy.                     

DOKUMENTY
1) pdfWarunki i Regulamin Serwisu

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się