Owatrol E-B - dodatek stabilizujący podłoże

Owatrol E-B - dodatek stabilizujący podłoże

Dodatek stabilizujący podłoże i poprawiający przyczepność farb. Jako dodatek do pierwszej warstwy eliminuje konieczność gruntowania, a jako środek gruntujący wiąże pył kredowy i kurz. Jest odporny na pleśnie i grzyby.
Dodatek do farb ułatwia nakładanie, poprawia rozlewność oraz krycie farby o ponad 20% jednocześnie nie zmieniając koloru farby. Zwiększa wydajność farby o ponad 25% znacząco poprawiając i wygładzając strukturę powierzchni oraz przedłuża żywotność agregatów malarskich redukując niezbędne ciśnienie i chroniąc dysze i zawory? stwierdzono 50% mniejsze zużycie.

  • Idealny dla trudnych podłoży: mury (stare i nowe), drewno, szkło, aluminium, azbest, stabilizując i chroniąc je jednocześnie przed wodą i wilgocią.
  • Eliminuje proces pękania i rozwarstwiania się sklejek i dykty.
  • Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz
  • Eliminując proces czyszczenia ściany z pyłu oraz gruntowania ? oszczędzamy czas i pieniądze.

W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@spinex.pl

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się