Kompresory bezolejowe

Firma Gentilin Air Compressors została założona ponad 30 lat temu w Trissino (Włochy) – regionie szczególnie znanym w Europie i na świecie z doskonałych standardów w dziedzinie mechatroniki. W przeciągu kilku lat firma stała się wzorcem doskonałej produkcji, rozwoju i dystrybucji narzędzi sprężonego powietrza.

Kompresory bezolejowe Gentilin wyróżnia się bardzo wysoką jakością produkcji, która jest rezultatem ciągłych przełomów technologicznych dokonywanych przez własny dział R&D. Doświadczenie, wyspecjalizowana kadra oraz szczypta włoskiego geniuszu to czynniki, które doprowadziły produkty Gentilin Air Compressors na wyżyny najlepszych produktów w każdej kategorii.

Firma Gentilin zabezpieczała swoje projekty międzynarodowymi patentami dzięki czemu produkty Gentilin posiadają mechanicznie unikatowe cechy które zdecydowanie umiejscawiają je w swojej własnej klasie wydajności, żywotności i cichej kultury pracy.  

DOKUMENTY
1) pdfAtest PZH kompresory bezolejowe Gentilin
2) pdfUnikatowa technologia kompresorów Gentilin

Oferujemy do wynajęcia kompresorów Gentilin oraz agregaty malarskie firmy Pro-Spray, Campbell-Hausfel, Tecnover. Wynajmowane przez nas agregaty wyposażone są we wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia prac malarskich. Wynajem agregatów i kompresorów oszczędza czas i pieniądze. Prace malarskie realizuje się niezwykle szybko i łatwo.
Atest PZH kompresory bezolejowe GentilinMiło nam poinformować, że kompresory bezolejowe Gentilin z C330, C660, CS240, E480, E660 otrzymały atest higieniczny PZH z przeznaczeniem do produkcji sprężonego powietrza stosowanego do napowietrzania wody do spożycia przez ludzi. ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się