Inhibitor rdzy Owatrol Oil

Inhibitor rdzy Owatrol Oil

Owatrol Oil to inhibitor rdzy stosowany od ponad 50 lat na całym świecie. Element składowy systemów ochrony antykorozyjnej wyrobów stalowych narażonych na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, przemysłowych i morskich. Powierzchnia stali bardzo szybko ulega korozji pod wpływem działania czynników atmosferycznych. Większość podkładów antykorozyjnych wymaga dokładnego oczyszczenia z rdzy i nie jest zalecana do stosowania na skorodowaną powierzchnię. Owatrol Oil jako nieliczny możemy śmiało aplikować bezpośrednio na powierzchnie skorodowane jak również z dużym powodzeniem możemy zastosować  jako alternatywę piaskowania.
Owatrol Oil tworzy idealną barierę przed czynnikami atmosferycznymi, stabilizuje i penetruje powłokę. Jednokrotne malowanie, zanurzenie lub natrysk wytwarza bardzo trwałą warstwę ochronną. Nawet po wielu miesiącach powłoka z OWATROLU stanowi idealny podkład dla farb nawierzchniowych. Bardzo szybko zwilża powierzchnię, błyskawicznie penetruje uszkodzenia, wnika głęboko pod korozję do czystego metalu. Buduje trwałą powłokę, która tworzy bardzo szczelną barierę przed dostępem powietrza i wilgoci.

ZASTOSOWANIE
  • konserwacja stali magazynowej na zewnątrz
  • zabezpieczanie narzędzi, mebli ogrodowych i innych elementów metalowych
  • doskonały podkład wiążący przed malowaniem
  • korzystnie zastępuje rozcieńczalniki - nie wysusza żywic
  • do użytku na zewnątrz i wewnątrz.
DOKUMENTY
1) pdf101 zastosowań Owatrol Oil
2) pdfInhibitor rdzy Owatrol Oil - Ulotka
3) pdfOwatrol Oil inhibitor rdzy - Broszura

W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@spinex.pl

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się