Fugownice

Firma COMER powstała w 1972 roku we Włoszech jako firma działająca w sektorze mechanicznym i rolniczym po czym zaczęła specjalizować się w sektorze budowlanym. Oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń, które służą między innymi do cięcia, wiercenia, frezowania i renowacji budynków.

Dla tych którzy szukają doskonałych urządzeń stworzono nową linię o nazwie „Great Works”, która zawiera wysoce profesjonalny sprzęt. Wprowadzając ciągłe innowacje oraz ulepszenia w swoich produktach Comer stał się wiodącą firmą w swoim segmencie. Często nazywaną przez swoich klientów nie tylko producentem urządzeń, ale ich Partnerem handlowym. Bardzo wysoka jakość urządzeń jest ich wizytówką firmową.

Firma Spinex Stępaniak Spółka Jawna od ponad 10 lat ma przyjemność oferować produkty marki Comer. Przez ten czas skutecznie dostarczamy agregaty do fugowania potocznie nazywane fugownicami. Aktualnie modelem godnym polecenia jest agregat Comer SF55, który służy do fugowania klinkieru oraz odnawiania i renowacji ścian. Agregat jest odpowiedni do aplikacji fug z plastyfikatorem przystosowanych do podawania mechanicznego.


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się