farba akrylowa

Eko-lowicyn - farba akrylowa do ocynkowanych elementówFarba eko-LOWICYN jest wyrobem lakierowym wodorozcieńczalnym, szybko wysychającym na powietrzu, o doskonałych właściwościach dekoracyjnych. Jest praktycznie nieszkodliwa dla użytkowników oraz środowiska naturalnego. Farba produkowana jest w dwóch odmianach: z pigmentami tradycyjnymi, tworząca powłoki kryjące, półmatowe. z pigmentami metalicznymi, o charakterystycznym metalicznym wyglądzie i połysku ...
Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!Jesteśmy jedną z 60% firm, które przetrwały od 1989 roku!
Farba kredowa do mebli Rust Oleum otrzymała nowa etykietęFarba kredowa do mebli Rust Oleum otrzymała nowa etykietę
Szukasz podkładu i gruntu w jednym? Bulls Eye 1-2-3 to solidny produkt. Szukasz podkładu i gruntu w jednym? Bulls Eye 1-2-3 to solidny produkt.
Nowy artykuł: Jak i czym walczyć z pękającymi tynkami?Nowy artykuł: Jak i czym walczyć z pękającymi tynkami?
Farba Perma White potrafi zaskoczyć! Przeczytaj nowy artykuł.Farba Perma White potrafi zaskoczyć! Przeczytaj nowy artykuł.
Nowy kolor Farby kredowej do mebli Rust Oleum. Chłodna stal.Nowy kolor Farby kredowej do mebli Rust Oleum. Chłodna stal.
Promocyjna cena na farby kredowe do mebli. Najlepsze farby na wyciągnięcie ręki!Promocyjna cena na farby kredowe do mebli. Najlepsze farby na wyciągnięcie ręki!
Nowe kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum. Pracujemy nad wzornikiem!Nowe kolory farb kredowych do mebli Rust Oleum. Pracujemy nad wzornikiem!
znaleziono 35 artykułów - strona 1/4

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się