Drodzy Klienci,
W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich, zwracamy się z prośbą o składanie zamówień tylko za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie. Wszystkie zamówienia będą realizowane wysyłkowo bez możliwości odbioru osobistego. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy zespół Spinex.

Agregaty malarskie

Firma Spinex od prawie 25 lat zajmuje się importem agregatów malarskich takich marek jak Campbell Hausfeld, Tecnover, oraz nowość na polskim rynku agregaty do malowania Pro-Spray. Dla państwa mamy zarówno pompy o małych wydajnościach i kompaktowej budowie takie jak model PS 240F jak i potężnej budowy model Pro Spray SP 3100, który dzięki swojej wydajności 6,5l /min może pracować nawet na trzech pistoletach jednocześnie przy zastosowaniu odpowiednich dysz. Dzięki szerokiej gamie produktów nasze agregaty pracują zarówno przy malowaniu dachów, mieszkań i domów, elewacji, oraz przy ciężkiej antykorozji farbami epoksydowymi i poliuretanowymi.

Dział przygotowany został tak, aby zapewnić Państwu kompleksowy dostęp do wszelkich możliwych rozwiązań. Każdy agregat jest objęty gwarancją, jednocześnie w naszym sklepie dostępne jest pełne wyposażenie standardowe oraz opcjonalne, które wykorzystywane jest podczas malowania. Do wszystkich modeli posiadamy części zamienne ,dzięki czemu gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny starając się zapewnić obsługę maksymalnie w ciągu 24h. 

DOKUMENTY
1) pdfDobór odpowiedniej dyszy malarskiej
2) pdfParę słów o agregatach malarskich, różnice, dobór, konserwacja
3) pdfAkcesoria do agregatów malarskich

Akcesoria do agregatów malarskichPo dokonaniu wyboru odpowiedniego agregatu malarskiego, o czym można poczytać w poprzednich artykułach, należy zastanowić się jakie akcesoria będą nam potrzebne do wykonania danej pracy. Rynek dodatkowego osprzętu do pomp malarskich ...
Techniki malarskieHYDRODYNAMIKA: sposób na wydajne i oszczędne malowanie (ciśnienie powietrza 150-300 bar) Malowanie metodą hydrodynamiczną, nazywane również natryskiem bezpowietrznym, wysokociśnieniowym lub airless (ang.) polega na nanoszeniu materiału malarskiego pod bardzo wysokim ciśnieniem poprzez ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się