Agregaty malarskie

Firma Spinex od ponad 30 lat zajmuje się importem agregatów malarskich takich marek jak PRO-SPRAY i TECNOVER.

Chcąc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość oraz przystępny poziom cenowy wprowadziliśmy na rynek własną markę agregatów malarskich membranowych Pro-Spray, bazujących na najlepszych podzespołach naszych dostawców. Urządzenia zostały opracowane z uwzględnieniem wszystkich warunków jakie panują na placu budowy i wymagań wykonawców. Wszystkie części i akcesoria zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Mocne silniki, niezawodny układ sprężający i przystępna cena to cechy które sprawiają, że Pro-Spray to jedna z najszybciej rozwijających się marek w swoim segmencie. Agregaty Pro-Spray to solidne wykonanie, łatwa obsługa i prosta konserwacja.

Drugim naszym dostawcą profesjonalnych agregatów malarskich jest TECNOVER. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i handlu urządzeniami do malowania natryskowego.

Konsorcjum zostało założone w 1984 roku, a jej założyciele mają ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu zyskała miano jednego z liderów na rynku. TECNOVER oferuje szeroką gamę modeli dostosowanych do wszystkich wymagań związanych aplikacją natryskową farb. Charakterystycznymi cechami agregatów TECNOVER są:

  • duża wydajność,

  • niezawodność.

  • przystępna cena.

Dział techniczny prowadzi ciągłe badania w celu ulepszenia i rozwoju agregatów malarskich, aby zagwarantować najlepsze rozwiązania dla Państwa potrzeb, oferując zaawansowane maszyny zgodnie ze zmianami pochodzącymi z rynku farb.

Zapewniają najwyższą jakość produktów.


Reasumując dla Państwa potrzeb posiadamy w ofercie zarówno pompy o małych wydajnościach i kompaktowej budowie jak i znacznie mocniejsze agregaty to prac profesjonalnych. Nasze agregaty można wykorzystać do malowaniu dachów, mieszkań, domów, elewacji, różnego rodzaju konstrukcji i wielu innych.

Dział przygotowany został tak, aby zapewnić Państwu kompleksowy dostęp do wszelkich możliwych rozwiązań. Każdy agregat jest objęty gwarancją. Do wszystkich modeli posiadamy części zamienne, dzięki czemu gwarantujemy szybki serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. 

DOKUMENTY
1) pdfDobór odpowiedniej dyszy malarskiej
2) pdfParę słów o agregatach malarskich, różnice, dobór, konserwacja
3) pdfAkcesoria do agregatów malarskich

Akcesoria do agregatów malarskichPo dokonaniu wyboru odpowiedniego agregatu malarskiego, o czym można poczytać w poprzednich artykułach, należy zastanowić się jakie akcesoria będą nam potrzebne do wykonania danej pracy. Rynek dodatkowego osprzętu do pomp malarskich ...
Techniki malarskieHYDRODYNAMIKA: sposób na wydajne i oszczędne malowanie (ciśnienie powietrza 150-300 bar) Malowanie metodą hydrodynamiczną, nazywane również natryskiem bezpowietrznym, wysokociśnieniowym lub airless (ang.) polega na nanoszeniu materiału malarskiego pod bardzo wysokim ciśnieniem poprzez ...

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Zgadzam się