Szlifierki

Nasza firma jako jedna z pierwszych w 1993 roku zaczęła sprowadzać na rynek polski szlifierki do gipsów obecnie popularnie nazywane „żyrafami”. Obecnie oferujemy Państwu dość szeroką gamę maszyn do szlifowania gładzi w różnych przedziałach cenowych.

Dla naszych wymagających klientów oferujemy profesjonale szlifierki marki Rokamat.

Poza klasycznymi szlifierkami bezpyłowymi do szlifowania gładzi gipsowych takimi jak: Rokamat Heron 60100, Rokamat Gecko Rapid 82000 można wyróżnić szlifierki do szlifowania styropianu i usuwania farb oraz tapet Rokamat Chameleon, następnie Rokamat Gex 85000 do szlifowania betonu oraz usuwania farb a także Rokamat Hedgehog 69000, który idealnie sprawdzi się przy czyszczeniu szalunków.

Niemiecka jakość urządzeń oraz bardzo duża ergonomia pracy pozwalają czynić tą markę jako jednego z liderów w tej grupie maszyn. Szlifierki Rokamat podobnie jak bardzo znane na rynku zacieraczki tej firmy charakteryzują się opatentowanym systemem napędu na pasku przez co są znacznie lżejsze niż szlifierki firm konkurencyjnych.

Jako tańszą alternatywną propozycją szlifierek bezpyłowych mamy do zaoferowania markę Pro-Spray, która jest znana między innymi z wysokiej klasy agregatów malarskich. Tą propozycję szlifierek zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty ponad 10 lat temu. Najbardziej popularnym modelem wśród klientów jest Pro-Spray DT 550.

Wszystkie oferowane przez nas szlifierki są objęte gwarancją producenta. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także ofertę na oryginalne części oraz zamienniki w atrakcyjnych cenach. Oprócz kompletnych maszyn, oferujemy także pełną gamę krążków ściernych w postaci papierów ściernych i siatek w granulacjach od 16 do 240 oraz włókniny szlifierskie oraz tarcze korundowe.

 


Na naszej stronie stosujemy pliki cookies zgodnie z Polityką plików cookies.

Zgadzam się